İstegelsin İndirim Kodu

/
/
/
109 Views

7000’den fazla ürün çeşidiyle 2006 yılından bu yana online market alışverişlerinizde yanınızda olan İstegelsin markasına ait tüm kampanyaları bu sayfada bulabilirsiniz. Ayrıca güncel İstegelsin indirim kodu fırsatlarını da inceleyebilirsiniz.

İstegelsin Güncel İndirim Kodları

[wpcd_coupons_loop count=90 vend=’79’ temp=’one’]

Binlerce ürün kalemini farklı marka alternatifleriyle bulabileceğiniz enden sitelerden olan İstegelsin.com marka çeşitliliği konusunda oldukça iddialı!

Bisküviden tuvalet kağıdına kadar aradığınız her şeyi bulabileceğiniz istegelsin.com’da  pek çok ürün grubu için özel indirimler yapılmaktadır. Kolonya grubundaki ürünleri 1 TL’ye almanızı sağlayan kolonya 1 TL istegelsin indirim kodu ya da godiva marka çikolatalarda 3 al 2 öde fırsatı sağlayan istegelsin indirim kodu bu tür özel indirimlere örnek olarak gösterilebilir.

Ayrıca özel indirimlere ek olarak bazı tarihlerde (örneğin Ramazan ayı boyunca) yapacağınız alışverişlerde 750 TL harcamaya 150 TL istegelsin indirim kodu fırsatı sağlamaktadır.

Sayfanın üst kısmındaki kuponlar kısmından en güncel istegelsin indirim kodlarını bulabilirsiniz. Tüm kodlar tarafımızca denenerek sitemize eklenmektedir. Ancak kullandığınız tarih itibariyle ya da istegelsin indirim kodu sunucularının anlık durumuna göre çalışmayan bir kod tespit etmeniz halinde bunu bize bildirirseniz hemen o kodu sistemden kaldırır ve diğer kişilerin boşuna vakit kaybetmesini önleriz. Bu konuda duyarlı olmanızı rica ediyoruz.

İstegelsin İndirim Kodu Nasıl Kullanılır? Nereye Yazılır?

Sitemizden alacağınız istegelsin indirim kodlarını kullanmak için ilk olarak indirim kodunun şartlarını karşılamanız gerekiyor. Bu şartlar her kampanyaya göre değişkenlik göstermektedir ve kampanyakod.com’da kodu aldığınız kısımda tüm şartlar anlatılmaktadır.

Şartlarını taşıdığınız bir indirim kodunu kullanmak için ürünleri sepetinize ekleyip sepetim kısmına gidin, alışverişinizin tutarının yazılı olduğu bölümde kupon kullan bölümü bulunmaktadır. İlgili alana kuponunuzu girip kullan’a bastığınızda indirim otomatik olarak sepetinize yansıyacaktır.

istegelsin-indirim-kodu-nereye-yazilir

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This div height required for enabling the sticky sidebar