Dyson İndirim Kodu

/
/
/
80 Views

Dyson markasına dair pek çok ülkede popüler olan saç şekillendirici seti, süpürge ve hava temizleyici filtre ürünlerini daha ucuza almak için Dyson indirim kodu kullanabilirsiniz.

Web sitemizde ilgili marka ve daha yüzbinlerce markaya dair indirim kodları güncel olarak paylaşılmaktadır. Her zaman takipte kalarak dilediğiniz markaya dair kodlardan en önce siz haberdar olabilirsiniz!

Dyson İndirim Kodu Nasıl Kullanılır?

Dyson indirim kodu kullanırken satın alma işleminin gerçekleştirildiği web siteye göre işlem farklılık gösterecektir. Örnek olarak Trendyol üzerinden indirim kodu kullanırken Dyson markasına ait ürünü sepetinize eklemeli ve satın alma ekranına geldiğinizde sağ alt bölümde bulunan indirim kodu giriş alanına kodu ekleyerek onaylamanız gerekmektedir.

Her alışveriş sitesinde indirim kodunun eklendiği bölüm farklı olabilir. Bu nedenle kodu kullanırken hangi siteye özel olduğunu kontrol etmeyi ve site üzerindeki kod ekleme bölümünü keşfetmek için sitenin kullanım bilgilerini kontrol etmeyi unutmamalısınız.

Dev İngiliz Elektronik Eşya Markası: Dyson

Pervanesiz fan, ısıtıcı, elektrikli ev eşyaları, el kurutma makinesi, Dyson airwrap teknolojisi gibi çok sayıda yeni teknolojik ürünü üstün kaliteliyle piyasaya süren Dyson markası pek çok inovasyon konusunda başı çeken yenilikçi bir şirkettir.

Dünya çapında 12binden kişinin istihdamını (2018 verilerine göre) üstelenen firma 1991 senesinde James Dyson tarafından kurulmuştur. 50’den fazla ülkede bugün ürünleri satışa sunulmuş konumdadır.

Şirketin genel merkezi İngiltere’de Malmesbury, Wiltshire’da bulunmaktadır ve firma beyaz eşya endüstri sınıfında yer almaktadır.

Firmanın CEO’luk görevi Max Conze tarafından Genel Müdürlüğü James Dyson tarafından ve Genel Müdür Yardımcılığı Deirdre Dyson tarafından üstlenilmiştir.

2011 verilerine göre firmanın geliri GB £1 milyar ve Net gelir artış GB £306 milyon şeklindedir.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This div height required for enabling the sticky sidebar